Jak sprzedać koparkę szybko i przyjemnie?

Koparka jest jedną z najczęściej wykorzystywanych maszyn budowlanych. Jest także jedną z najlepiej rozpoznawanych maszyn przez dzieci. Chyba każdy kojarzy żółtą Koparkę, która zawsze pomagała Bobowi Budowniczemu i zadawała słynne pytanie: Czy damy radę? Zastosowania koparek są znacznie szersze niż te przedstawione w bajce. Poza pracami związanymi z  robotami ziemnymi, koparka może służyć także jako urządzenie do przeładunku, zwłaszcza materiałów sypkich, takich jak żwir lub piasek. Większe koparki znajdują zastosowanie w górnictwie odkrywkowym. Zaś z te osprzętem w postaci wideł mogą być użyte jako maszyny transportowe (na przykład dla palet), a wyposażone w liny z hakiem mogą pełnić rolę dźwigu. W zasadzie nie można sobie wyobrazić żadnego placu budowy bez koparki, która jest wręcz niezbędna na etapie wykonania wykopu pod fundament, ale także wykopu pod szambo, kanalizację czy też pod budowę stawu lub basenu. Dlatego rynek koparek prężnie się rozwija. Jednak wielu przedsiębiorców zainteresowanych kupnem kolejnej koparki stoi przed dylematem co zrobić ze starą?

Co zrobić ze starą koparką?

Jedną z opcji jest sprzedaż koparki. Co prawda wiąże się to z jego bezpowrotną utratą, ale zyskuje się środki na kupno innej maszyny i przede wszystkim miejsce na jej przechowywanie. Decydując się na transakcję sprzedaży z firmą Koparkowo mają Państwo pewność uzyskania rzetelnej i uczciwej wyceny sprzętu. Skupujemy koparki wszystkich marek, niezależnie od ich wieku, stanu technicznego czy sprawności, wypłacając gotówkę od ręki. Jeśli chcesz sprzedać koparkę – zadzwoń do Skupu maszyn budowlanych Koparkowo i dowiedz się więcej. Nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

A może oddać koparkę na złom?

Rozbita, zniszczona lub zepsuta koparka często staje się problemem jego właściciela. Jeśli maszyna nie nadaje się już do pracy, a jego naprawa jest nieopłacalna lub niemożliwa, jednym z rozwiązań jest oddanie go na złom lub do skupu. Chcesz szybko i skutecznie  zezłomować swoją starą koparkę? Skup maszyn budowlanych Koparkowo oferuje skup i  złomowanie koparek z całej Polski. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. 

sprzedaż koparek

Close Menu
Call Now ButtonZadzwoń Teraz!