Zapytaj o usługę pod numerem: 501-979-957

Koparkowo istnieje na polskim rynku już kilka lat cały czas zdobywając wiedzę, doświadczenie i nieustannie rozwijając się.  Oferujemy usługi z zakresu skupu maszyn budowlanych, różnego rodzaju koparek, minikoparek, koparko-ładowarek oraz wózków widłowych. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami jak i klientami indywidualnymi. Można do nas zgłosić się zarówno ze sprzętem używanym jak i uszkodzonym. Jeśli posiadasz maszyny, które są już niesprawne technicznie i nie opłaca się ich naprawiać lub chcesz po prostu zmienić używany sprzęt na nowy, wyższej klasy, pomożemy Ci i w dobrej cenie odkupimy niechciane już maszyny budowlane. Poza tym na życzenie klienta możemy przeprowadzić również złomowanie skupionych przez nas koparek czy wózków widłowych. Nasi pracownicy dzięki dużemu doświadczeniu wykonują wycenę już w przeciągu 15-20 minut. Każda maszyna jest dokładnie oglądana, sprawdzana a oferowana cena jest atrakcyjna i zgodna z cenami rynkowymi.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Przede wszystkim stawiamy na zadowolenie klienta, więc staramy się indywidualnie podchodzić do każdego zlecenia, dotrzymywać warunków umów oraz proponować konkurencyjne, dobre ceny. Dodatkowo oferujemy na nasz koszt dojazd pod wskazany adres po odbiór zgłoszonego sprzętu i przewóz go do naszej firmy. Jeśli chodzi o zapłatę realizujemy ją od reki, płacąc gotówką lub przelewem na konto od razu po zakupie danej maszyny. Nasze atuty to rzetelność, doświadczenie oraz profesjonalna obsługa. Ograniczamy zbędne formalności do minimum starając się przy tym zachować jak najwyższą jakość naszych usług. Świadczy o tym stale rosnące grono naszych klientów, co jest dla nas ogromną satysfakcją oraz motywacją do dalszego rozwoju.

Swoje usługi oferujemy w miejscowości Warszawa oraz w okolicznych lokalizacjach: Marki, Pruszków, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Radzymin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Błonie, Sochaczew, Teresin, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Mszczonów, Mińsk Mazowiecki, Pilawa, Gawrolin, Góra Kalwaria, Warka, Pułtusk, Wyszków, Łochów, Węgrów, Płońsk, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Grójec, Nasielsk, Stanisławów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

skup maszyn budowlanych warszawa - skup koparek mazowieckie

 

Close Menu
Call Now ButtonZadzwoń Teraz!