Zapytaj o usługę pod numerem: 501-979-957

Koparkowo to istniejąca już od kilku lat firma, która nieustannie się rozwija i specjalizuje się w skupie maszyn budowlanych, koparek oraz wózków widłowych. Nasza oferta jest skierowana zarówno do dużych firm jak i klientów indywidualnych. Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu mogą oferować usługi na najwyższym poziomie. Każda maszyna czy koparka jest profesjonalnie sprawdzana a jej wycena zajmuje kilkanaście minut. Skupujemy maszyny w różnym stanie technicznym zarówno te używane jak i te uszkodzone, z wadami technicznymi. Jeśli chodzi o skup koparek to skupujemy również mini-koparki, koparko-ładowarki, koparki teleskopowe, obrotowe czy kołowe. Skorzystanie z naszych usług to dobre rozwiązanie dla firm, które chcą wymienić swój stary sprzęt na lepszy a nie wiedzą, co zrobić ze starymi, niechcianymi maszynami. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze stąd preferujemy indywidualne podejście oraz atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Nasze atuty to niewątpliwie wieloletnie doświadczenie, rzetelność oraz profesjonalna obsługa. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie starając się dopasować do potrzeb naszych klientów. Na ich życzenie możemy również dokonać złomowania skupionych maszyn budowlanych, koparek czy wózków widłowych. Staramy się ograniczać formalności do minimum przy zachowaniu wysokich jakości usług. Dotrzymujemy terminów realizacji i warunków umowy, nasze wyceny są korzystne zgodne ze stawkami rynkowymi a zapłaty dokonujemy praktycznie od ręki, zaraz po dokonanym zakupie. Dodatkowo oferujemy przyjazd pod wskazany adres, odbiór oraz transport maszyny do naszej siedziby na koszt firmy.

Swoje usługi oferujemy w miejscowości Łódź oraz w okolicznych lokalizacjach: Zgierz, Stryków, Brzeziny, Koluszki, Rzgów, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Łęczyca, Piątek, Głowno, Szadek, Łask, Zduńska Wola, Sieradz, Warta, Uniejów, Daszyna, Krzyżanów, Kutno, Łowicz, Czerniewice, Wolbórz, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Sulejów, Bełchatów, Szczerców, Widawa, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Wieluń,

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

skup maszyn budowlanych łódź - skup koparek łódzkie

 

Close Menu
Call Now ButtonZadzwoń Teraz!