Zapytaj o usługę pod numerem: 501-979-957

Koparkowo to prężnie rozwijająca się firma, która na polskim rynku istnieje już od kilku lat. Naszą specjalizacją jest skup maszyn budowlanych, wózków widłowych oraz koparek, w tym minikoparek, koparko-ładowarek czy koparek teleskopowych. Interesuje nas skup zarówno maszyn używanych jak i uszkodzonych oraz tych, które nadają się już tylko do złomowania. Także jeśli nie wiesz co zrobić z zepsutą koparką lub wózkiem widłowym, który nie spełnia już swoich funkcji użytkowych lub po prostu chcesz wymienić je na nowy model a nie wiesz co zrobić z poprzednimi zgłoś się do nas i skorzystaj z naszych usług. Każdy sprzęt przed wyceną jest oglądany i sprawdzany przez naszych doświadczonych pracowników a cała wycena odbywa się w ciągu 15 do 20 minut. Skupujemy sprzęt zarówno od firm jak i osób prywatnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy możemy świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie i oferować dobre, atrakcyjne ceny zgodnie z obowiązującymi stawkami rynkowymi.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Przede wszystkim naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, więc staramy się do każdego podejść indywidualnie i dopasować się do jego potrzeb i oczekiwań. Nasi doświadczeni pracownicy dbają o to, aby zapewnić nie tylko profesjonalną obsługę, ale również ograniczyć zbędne formalności, oferować atrakcyjne warunki skupu, dobre ceny oraz wysoką jakość usług. W ramach naszych usług zapewniamy dojazd we wskazane miejsce po odbiór sprzętu oraz jego transport do nas, na nasz koszt. Za skup maszyn budowlanych płacimy od ręki, dotrzymujemy warunków umowy, terminów oraz aby wyceny były przeprowadzane rzetelnie i fachowo.

Swoje usługi oferujemy w miejscowości Kraków oraz w okolicznych lokalizacjach: Węgrzyce, Michałowice, Modlniczka, Balice, Skawina, Mogilany, Głogoczów, Jawornik, Myślenice, Dobczyce, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia, Nowe Brzesko, Ojców, Krzeszowice, Wadowice, Gdów, Nowy Wiśnicz, Brzesko, Proszowice, Miechów, Olkusz, Wolbrom, Chrzanów, Zator, Oświęcim, Andrychów, Książ Wielki, Chrzanów, Kalwaria Zebrzydowska.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Close Menu
Call Now ButtonZadzwoń Teraz!